Marina Cafe Reklam 668x200

Mara’da Ayşe Doğan rüzgarı!

Kırobası (Mara) Köyü’nde gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerine katılan CHP Silifke Belediye Başkan A. Adayı Av. Ayşe Doğan vatandaşların ilgi odağı oldu.

Etkinlikler kapsamında düzenlenen güreş turnuvasında başpehlivan ve başaltı pehlivanın sponsorluğunu üstlenen Doğan, yanı sıra etkinliklerin son günü olan 1 Eylül’de Dünya Barış Günü olması dolayısıyla hazırlattığı pastayı, programa katılanlarla birlikte kesti. Pasta kesimi sırasında renkli görüntüler yaşanırken, büyük alkış alan Ayşe Doğan, konuşmasında barış mesajları verdi.

ZAFER BAYRAMI BARIŞ GÜNÜ İLE TAÇLANDI

30 Ağustos Zafer Bayramı, Mara Şenlikleri, 1 Eylül Dünya Barış günü ile taçlandı.

Av. Ayşe Doğan, 1 Eylül Barış Günü dolayısıyla hazırlattığı pastayı diğer konuklarla birlikte kesti. Doğan, “Atatürk' ün askeri dehası ve yüksek öngörülerinin, Türk Milletinin azmi ile birleştiği vatan topraklarının esaretten kurtulduğu tarih olan 30 Ağustos Zafer Bayramı daima yürek birlikteliği ile kutlanacaktır. Vatan, millet ve birlik ruhunun tam anlamı ile hissedildiği bugünde düzenlenen Mara 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri bir başka anlamlıdır” dedi.

YAŞLILARLA BİRLİKTE OYNADI

31 Ağustos cumartesi günkü etkinliklere katılan Maralılar Ayşe Doğan' ı çok sıcak karşıladı. Konser sırasında yaşlılarla birlikte oynayan Ayşe Doğan halkın ilgi odağı oldu.

Mara şenliklerinin 4. gününde, CHP Silifke Belediye Başkan A. Adayı Av. Ayşe Doğan Mara meydanında köylülerle sohbet etti. Akşam düzenlenen ödül töreninde, Başpehlivan ve başaltı pehlivanın sponsoru olarak onlara ödüllerini verdi. Ayrıca 1 Eylül Dünya Barış Günü ile ilgili mesajını iletti, pasta kesti.

Rukiye Yüksel


Paylaş

HABER YORUMLARI

  Henüz bir yorum yapılmadı..

93.89.225.254 YORUM EKLE

  Yasal Uyarı
  www.silifkegundem.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, grafikler, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 nolu yasa ile Genç Ajans tarafından korunmaktadır. Yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.silifkegundem.com bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir. www.silifkegundem.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
  Yorum yapacakların dikkatine
  Yorumlarınızın site yönetimi tarafından onaylanması gerekmektedir. Yapacağınız yorumlarda ip adresiniz sistemimize otomatik olarak kaydedilmektedir. Yapılan yorumlardan yorumcunun kendisi sorumludur. Silifke Yeni Gündem Gazetesi bu konuda hiç bir hukuki sorumluluğu kabul etmeyeceğini kamuoyuna saygıyla bildirir.

  Tüm veri giriş ekranı altından okuyucumuza duyurulur..

En çok okunan Siyaset haberleri :

 • 1 ) Abdullah Kuz Silifke için büyük düşünüyor (4142) kez okundu
 • 2 ) Meclis üyesi adayları belirlendi (3788) kez okundu
 • 3 ) “Silifke’ye git, çevre katliamını gör” (3708) kez okundu
 • 4 ) AK Parti’nin yeni başkanı Avukat Yusuf Türe oldu (3700) kez okundu
 • 5 ) AK Parti İlçe Başkanı Kuz oldu (3530) kez okundu
 • 6 ) Ülkü Ocakları Başkanlığına Göbekçi getirildi (3487) kez okundu
 • 7 ) Köroğlu, “Silifke’ye Mega projeler için çalışıyoruz” (3020) kez okundu
 • 8 ) AK Parti Gençlik Kolları seçim startını verdi (3002) kez okundu
 • 9 ) Silifke’de MHP rüzgarı (2654) kez okundu
 • 10 ) CHP aday adaylarını eğitecek (2526) kez okundu