• Dolar Alış :
  2,132
 • Dolar Satış :
  2,136
 • Euro Alış :
  2,951
 • Euro Satış :
  2,956
Mara’da Ayşe Doğan rüzgarı!
Tarih : 2013.09.04  13:50:53
Kırobası (Mara) Köyü’nde gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinliklerine katılan CHP Silifke Belediye Başkan A. Adayı Av. Ayşe Doğan vatandaşların ilgi odağı oldu.

Etkinlikler kapsamında düzenlenen güreş turnuvasında başpehlivan ve başaltı pehlivanın sponsorluğunu üstlenen Doğan, yanı sıra etkinliklerin son günü olan 1 Eylül’de Dünya Barış Günü olması dolayısıyla hazırlattığı pastayı, programa katılanlarla birlikte kesti. Pasta kesimi sırasında renkli görüntüler yaşanırken, büyük alkış alan Ayşe Doğan, konuşmasında barış mesajları verdi.

ZAFER BAYRAMI BARIŞ GÜNÜ İLE TAÇLANDI

30 Ağustos Zafer Bayramı, Mara Şenlikleri, 1 Eylül Dünya Barış günü ile taçlandı.

Av. Ayşe Doğan, 1 Eylül Barış Günü dolayısıyla hazırlattığı pastayı diğer konuklarla birlikte kesti. Doğan, “Atatürk' ün askeri dehası ve yüksek öngörülerinin, Türk Milletinin azmi ile birleştiği vatan topraklarının esaretten kurtulduğu tarih olan 30 Ağustos Zafer Bayramı daima yürek birlikteliği ile kutlanacaktır. Vatan, millet ve birlik ruhunun tam anlamı ile hissedildiği bugünde düzenlenen Mara 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri bir başka anlamlıdır” dedi.

YAŞLILARLA BİRLİKTE OYNADI

31 Ağustos cumartesi günkü etkinliklere katılan Maralılar Ayşe Doğan' ı çok sıcak karşıladı. Konser sırasında yaşlılarla birlikte oynayan Ayşe Doğan halkın ilgi odağı oldu.

Mara şenliklerinin 4. gününde, CHP Silifke Belediye Başkan A. Adayı Av. Ayşe Doğan Mara meydanında köylülerle sohbet etti. Akşam düzenlenen ödül töreninde, Başpehlivan ve başaltı pehlivanın sponsoru olarak onlara ödüllerini verdi. Ayrıca 1 Eylül Dünya Barış Günü ile ilgili mesajını iletti, pasta kesti.

Rukiye Yüksel

818 kez okundu
Haberi Paylaş  
Facebook'ta Paylaş
Diğer Siyaset Haberleri