Haber Detayı
28 Mayıs 2018 - Pazartesi 14:44 Bu haber 1914 kez okundu
 
Levent Nogay'dan Çağrı
MHP Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay basın açıklamasında bulunarak, kapılarının herkese açık olduğunu bildirdi.
SİLİFKE Haberi


     Silifkeli Hemşerilerimiz

     Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı ve Seçim Komitesi Başkanlığı olarak, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimleri ve Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinin önce ülkemize, milletimize, Silifke’mize, sonra partimize hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

     Bu seçimlerden sonra; Cumhurbaşkanlığı Hükümet etme sistemi ile ülkemiz yeni bir döneme girecektir. Ülkemizin üzerine çöken ekonomik, sosyal, demokratik, kalkınma vb. sıkıntıların, buhranlı günlerin ve terör belasının yeni dönemde son bulmasını, büyük Türk Milleti adına yüce yaradan dan diliyoruz. Temsilde adaletin, hukuğun üstünlüğünün, çağdaşlaşma ve teknolojik gelişmenin ve sürdürülebilir kalkınmanın sıçrama yapmasını ümit ediyoruz.

     07 Haziran 2015 Seçimlerinden sonra başlayan, 01 Kasım 2018 tarihinde kabaran MHP’siz Parlamento arayışları arzusunda olanlar ve bunların üst akıl yönetimindekileri tarafından partimize nifak sokulmuş gelinen süreçte, partimiz adına kırgınlıkların, kızgınlıkların, haksız eleştirilerin zirve yaptığı süreci yaşamış bulunmaktayız. Hafızalarımızı zorladığımızda 04 Nisan 1997 tarihinde Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in vefatından sonra benzer durum ve söylemlerin önümüze sunulduğunu hatırlayacağız. “Türkeş öldü, artık MHP bitti, vazgeçin bu işlerden” diyenlerin dolup taştığı sokaklar, 1999 yılındaki zaferimizin şahitleridir.

     Bir sebepten partimizle bağlarını koparan veya sevdasını kalbinde bekletip kırgınlığı olan gönüldaşlarımızı, yanlış okyanuslara yelken açtıranların ortaya koyduğu beceri, yetenek, meziyet, özveri fukarası listeleri ortaya çıkmıştır. O partinin listelerinden, Türkiye’mizin her seçim bölgesinden, yetkili kurullarından, Gençlik Kollarından, Genel Başkan Yardımcılarından istifalar peş peşe gelmekte olup, istifa haberlerini takip etmeye yetişememekteyiz. O partinin listelerinden istifalar göstermektedir ki; deniz bitmiş gemi karaya oturmuştur. Bin bir türle vaatler , umutlar, hayaller ile partimizden kopartılan arkadaşlarımız kandırılmıştır. O partide ahbap çavuş ilişkisi ile listeler şekillenmiştir. Liyakat, akademik tecrübe, ülkenin geleceği için işin ehli gibi unsurların kıymeti harbiyesi yoktur. Listeler, teşkilatların tabanının beklentilerinin tersine birkaç kişinin şahsi ihtirasları ile oluşmuştur. Bütün güzel söylemleri lafı güzaf, durumları tuhaftır. Ülke yönetiminin temsili noktasında yeterlilikleri olmadığı aşikardır.

     Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli “Pişman olan bütün ülküdaşlarımızla helalleşmeye hazırım” demiştir. MHP Silifke İlçe Teşkilatı ve Seçim Komitesi olarak, partimize uzun zaman emek vermiş, gönül vermiş, aslında aidiyeti MHP olan tüm partililerimize kapımız, gönlümüz, kollarımız açıktır. Geçmişte ne yaşanmış olursa olsun aidiyeti MHP olan, kalbi temiz, niyeti halis tüm gönüldaşlarımızı, ülküdaşlarımızı ait oldukları yerde bekliyoruz. Ünlü Filozofun söylediği gibi “Geçmişle bugünü barıştıramazsak yarınları kaybederiz.” Ülkemizin bekası, Milletimizin geleceği için Ülkenin sigortası MHP çatısında yuvanıza dönmenizde bir beis yoktur.

 

                                                                                                                                                       Levent Nogay

                                                                                                                                               MHP Silifke İlçe Başkanı

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Levent, Nogay'dan, Çağrı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Bizim Gazete
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Sayfalar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Modül 1

Bu modül kullanıcı tarafından yönetilir, ister kod girilir ister iframe ile içerik çekilir. Toplamda kullanıcı 5 modül ekleme hakkına sahiptir, bu modül dahil tüm sağdaki modüller manuel olarak sıralanabilir.