• Dolar Alış :
  2,132
 • Dolar Satış :
  2,136
 • Euro Alış :
  2,951
 • Euro Satış :
  2,956
Kayıkçıoğlu tesislerinde açık büfe kahvaltı keyfi başladı
Tarih : 2013.06.06  10:45:20
Silifke’de hizmet vermeye başlayan Kayıkçıoğlu tesisleri restaurantı, nezih mekanı ve kaliteli hizmeti ile ilgi çekiyor

Erdemli ve Atakent’in ardından Silifke ile hizmet ağını  genişleten Kayıkçıoğlu tesisleri, açık büfe kahvaltı hizmetini de başlattı.

Silifke’de yeni bir tesis açan işletme sahibi Ali Kayıkçıoğlu yaptığı açıklamada “ Kayıkçıoğlu ailesi olarak Erdemli’de başlattığımız, Atakent beldesinde devam eden petrol restaurant işletmeciliğine Silifke’de yeni hizmete açtığımız petrol ve restaurantımızı halkımızın hizmetine sunmaktan son derece mutluyuz. Yıllardır bu yörede işletmecilik yapmaktayız.  İşletmelerimizde bizim için öncelik müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmaktır.  Silifke’mize yeni kazandırdığımız bu tesis çok amaçlı olup, 200 kişilik toplantı salonu, çocuk oyun alanları, otoparkları ile içkisiz aile restaurantı ile zengin menüsü, yöresel yemekleri Silifke halkının Düğün, Nişan ve özel günlerinde, Sünnet düğünleri, Mevlüt, Sosyal davetlerin yanında toplantı ve ziyaret organizasyonlar yapılmaktadır. Tesissimizde son teknoloji ile yapılan görsel ve işitsel ekipmanlarla Silifke halkımıza hizmet edebilmek için büyük çaba içersindeyiz. Bizler Kayıkçıoğlu ailesi olarak yatırımlarımızı her zaman bu bölgede yapmaktayız. Yöremize turizme yönelik daha farklı konularda yatırımlara devam edeceğiz. Yeni işyerimizde özlediğiniz damak tadında Karadeniz usulü hamsi, Akcabat köfte, Kuru fasulye, Mıhlama, yöremize ait sıkma, börek, Silifke ayranı, pide fırını ve zengin menüsü ile tüm misafirlerimizi ağırlıyoruz.    

Deneyimli ve tecrübeli kaliteli hizmet anlayışıyla yerli ve yabancı müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Selçuk üniversitesi Silifke Taşucu Meslek Yüksek Okulu Turizm İşletmeciliği Bölümü Kürşat Sayın ve Silifke de işletmecilik yapan Almanca Yeminli Tercüman Uğur Kuzu organizasyonu ile bölgemizde yaşayan yabancıları Kayıkçıoğlu tesislerinde kahvaltıda buluşturdular.

Kayıkçıoğlu tesislerinde kahvaltı yapan konuklar verilen hizmetlerden dolayı tesis işletmecilerine teşekkür ettiler.

Rukiye Yüksel

1482 kez okundu
Haberi Paylaş  
Facebook'ta Paylaş
Diğer Yaşam Haberleri